O nas

O nas

Jesteśmy jedną z największych lokalnych firm w branży. Posiadamy duży tabor samochodowy, sprzętowy oraz wysoce wykwalifikowany personel. Wykonujemy usługi zarówno lokalne jak i krajowe. Firma istnieje od 1992 roku, nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie własnych skutecznych procedur realizacji najbardziej nietypowych zleceń.

Podejmiemy się różnorodnych prac, od profesjonalnie wykonanych wykopów i niwelacji terenów, poprzez usługi asenizacyjne, aż po pielęgnację terenów zielonych. Świadczymy usługi koparką, koparko-ładowarką i innymi maszynami przeznaczonymi do prac ziemnych.

Jesteśmy profesjonalistami, którzy ściśle trzymają się ustalonego harmonogramu prac. Satysfakcja klienta jest dla nas najwyższą wartością, dlatego zawsze służymy fachowym doradztwem technicznym, a nasi partnerzy mogą liczyć na rzetelną współpracę w zakresie wszelkiego rodzaju robót ziemnych.

Rzetelna firma z tradycjami i wiarygodny partner biznesowy, który zawsze dotrzymuje terminów. Podejmiemy się każdego wyzwania, które postawią nam klienci!